12 Vaidoto įspūdžių iš Mančesterio

Parašė karabasas . Paskelbta Mančesteris

Narių vertinimas:  / 2

1.Yra gėjams skirtų barų gatvė. Neretai Mančesteris vadinamas vienu draugiškiausių miestų gėjams  Anglijoje. Baruose populiaru karaoke, užmegzti pokalbį su kitais lankytojais yra vienas juokas.

2.Vertas dėmesio karo muziejus - Imperial War Museum of Manchester. Nemokamas ir labai aukšto lygio. Labai įdomi karo korespondencijos ekspozicija.

3.Miesto centras simpatiškas, bet ypatingai senų pastatų nėra. Mančesteris labai industrinis miestas, kuriam trūksta jaukių, siaurų gatvelių, kuriomis būtų galima vaikštinėti ir grožėtis aplinka.

8 saldūs Monikos įspūdžiai iš Londono

Parašė Keliautojai . Paskelbta Londonas

Narių vertinimas:  / 3

  • Londonas
Šitas miestas, o ir pati Anglija, niekada nebuvo žymūs savo konditerija tarptautiniu mąstu. Tai ne Belgija, saldi savo garsiaisiais šokoladais ir ne Prancuzija, raitanti savo pasaulinio masto ragelius. Per amžius buvusi „sutrupėjusių obuolių pyragų“ šalimi Anglija, su tada dar kitokio veido Londonu, šiandien tapo visų šalių skaniausių saldainių, cupcake‘ų, vaflių ir desertinių blynelių sostine su Londonu priešaky. Tad leiskite pasidalinti savo asmeniniais skonio receptorių favoritais:

22 Vaidoto įspūdžiai iš Londono: II dalis

Parašė karabasas . Paskelbta Londonas

Narių vertinimas:  / 1

1. Per dieną vaikščiodamas po miestą, tikrai bent kartą išgirsi ką nors šalia kalbant lietuviškai.
2. Londone yra nemažai lietuviškų parduotuvių, kuriose galima nusipirkti lietuviško alaus, grietinės ir pan. Lietuviai sukasi Londone.
3. Trafalgaro aikštė – tikras žmonių makalynas. Šiuo metu ten taip stovi laikrodis, skaičiuojantis laiką iki Olimpinių žaidynių pradžios.

To paties autoriaus

Informacija yra pateikiama tik skaitant straipsnį


Taip pat skaitykite

Informacija yra pateikiama tik skaitant straipsnį


Mums visada galite parašyti:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

arba sekite mus:

     facebookicon