Išsirinkite įspūdžius

Sąlygos ir nuostatai

Salygos ir nuostatai:

Skelbdamas informaciją puslapio lankytojas pasižada bei sutinka:
1) Skelbiama informacija yra korektiška bei neprieštaraujanti Lietuvos Respublikos įstatymams;
2) Skelbiama informacija yra atitinkanti tikrovę;
3) Neįžeidinėti puslapio kitų puslapio lankytojų bei administratorių;
4) Atsiųsdamas savo darytą nuotrauką, lankytojas atsisako bet kokių teisių, jei tokias turi, į ją; atsiųsdamas nuotrauką, paimtą iš interneto, patvirtina, kad ši neapsaugota autorių teisėmis;
5) Pastebėjęs neleistinus veiksmus tinklapyje, praneša apie tai administratoriams e-paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .
6) www.maciau.lt administratoriai neatsako už svetainėje pateiktos medžiagos naudojimą kitose svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
7) www.maciau.lt administratoriai neatsako už lankytojų rašomus komentarus, bet pasilieka teisę pašalinti tuos komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja ar kursto nelegaliems veiksmams.
8) Jeigu www.maciau.lt pateiktoje medžiagoje esate pavaizduotas (-a) jūs ir jūs prieštaraujate šios medžiagos viešinimui www.maciau.lt puslapyje, susisiekite su administracija adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , pateikdami duomenis, kurie patvirtintų jūsų pretenzijas. Medžiaga nedelsiant bus pašalinta iš svetainės.
9) www.maciau.lt administracija užtikrina registruotus lankytojus, kad į jų el.pašto dėžutes nebus siunčiama reklaminio, kenkėjiško ar panašaus pobūdžio informacija.
10) Svetainėje pavaizduotų ženklų, logotipų niekas neturi teisės kopijuoti, imituoti ar naudoti be www.maciau.lt komandos sutikimo.
11) Registracija ir dalyvavimas šio portalo veikloje yra nemokami.

Nusižengus minėtiems reikalavimams, www.maciau.lt puslapio administratoriai pasilieka teisę reaguoti atitinkamai – ištrinti paskelbtą informaciją, įspėti ar pašalinti lankytoją ir panašiai. Būkime ir elkimės draugiškai.

www.maciau.lt pasilieka teisę keisti taisykles be atskiro įspėjimo.


Mums visada galite parašyti:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

arba sekite mus:

     facebookicon