Išsirinkite įspūdžius

Kaip paskelbti įspūdžius

Kaip paskelbti savo įspūdžius?

Dabar pasidalinti įspūdžiais gali ir neregistruoti vartotojai. Spauskite čia.

Pasidalinti įspūdžiais galima paprastai ir greitai:

1.Registruoti vartotojai (sužinok, kodėl reikia registruotis) spaudžia ant nuorodos „Įkelti įspūdžius“, esančios dešinėje interneto puslapio pusėje.

2.Į teksto laukelį įrašomi įdomūs įspūdžiai, pastebėjimai (sužinok, kokių įspūdžių tikimės). Taip pat galima juos tiesiog nukopijuoti iš savo teksto redaktoriaus failo (Word ir pan.). Apribojimų nėra – galima parašyti ir 10, ir 30 įspūdžių, bet ne mažiau negu 5.

3.Tuomet parenkamos įspūdžius atspindinčias asmeniškai darytos fotografijos (arba jei tokių nėra – parenkamos autorių teisėmis neapsaugotas nuotraukos iš interneto) bei jos užvadinamos pagal atitinkantį įspūdį, pvz., nuotrauka, atitinkanti pirmą įspūdį, turi būti užvadinta „1“, atitinkantį antrą – „2“, atitinkantį trečią – „3“, atitinkantį penkioliktą – „15“, ir taip iki pabaigos.

4.Tuomet nuotraukos suspaudžiamos į vieną failą su WinRar ar WinZip programa bei prisegamos prie įspūdžių paspaudus mygtuką „Pridėti priedus“, esantį apačioje, po teksto laukeliu.

Nuotraukas galima prisegti ir po vieną, nespaudžiant į .rar ar .zip failiuką.

5. Laukelis "Kada buvote siame mieste? Įrasykite!"- nėra būtinas, bet įrašykite, jei prisimineta kada buvote.

6.Baigus spaudžiama „Siųsti“.

Svarbu: paspaudus "Siųsti", straipsnis bus nusiųstas mums ir Jūs nebegalėsite jo redaguoti. Jei norite redaguoti, parašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Ir viskas! Gavę įspūdžius, mes juos patikrinsime (sužinok, kodėl) ir vienos darbo dienos bėgyje jie atsidurs svetainėje www.maciau.lt bei bus prieinami visiems svetainės lankytojams. Užtikriname, kad, jeigu parašyta vartotojo pateikta informacija yra korektiška, ji tikrai pateks į svetainę.

Jeigu susidūrei su sunkumais arba turi klausimų, parašyk mums el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Facebook grupėje. Atsakysime per 1 darbo dieną. Tavo nuomonė mūsų jaunam projektui labai svarbi.

Mums visada galite parašyti:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

arba sekite mus:

     facebookicon