13 Linos įspūdžių iš Valensijos

Parašė Keliautojai . Paskelbta Valensija

Narių vertinimas:  / 2

1. Las Fallas – įžymiausias festivalis Valensijoje, kurį aplanko apie 4 milijonus žmonių. Festivalis kažkiek primena lietuviškąsias Užgavėnes, tačiau yra kelis kartus didesnis ir spalvingesnis. Festivalis vyksta kovo 1-19 dienomis ir yra kupinas visokių renginių, fejerverkų, saldumynų, gėrimų, spalvų ir kitokių šventinių atributų.

2. Kaip tikriausiai ir kituose Ispanijos miestuose, taip ir čia vyrauja griežtoka valgymo kultūra. Daugybė restoranų, kuriuose valgoma tiksliomis valandomis. Nieko nestebina vėlyvos vakarienės apie 23-24 valandą. Valgis - čia bendravimo dalis, todėl vyrauja tradicija susitikti su draugais penktadienio vakare, visiem kartu pavakarieniauti ir keliauti toliau linksmintis. Priešingai sekmadienio popietės yra skirtos pietums su šeima.

3. Žymiausias valensijietiškas patiekalas – paella: troškinti ryžiai su įvairiais priedais. Garsiausi ir geriausi paellos restoranai išsibarstę apie Valenciją, kur jie nėra orientuoti į didelius turistų srautus ir išlaiko aukštesnę maisto kokybę.

To paties autoriaus

Informacija yra pateikiama tik skaitant straipsnį


Taip pat skaitykite

Informacija yra pateikiama tik skaitant straipsnį


Mums visada galite parašyti:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

arba sekite mus:

     facebookicon