15 Danutės įspūdžių iš Porto

Parašė danutel . Paskelbta Porto

Narių vertinimas:  / 12

1.Nuostabus „Palacio de Cristal“ sodas. 100% verta pamatyti rožių sodus, sodą pilną palmių ir įvairių paukščių, o ypač po sodą laisvai vaikščiojančius grakščiuosius povus. Nuostabi gamta ir kvapą gniaužiantis vaizdas iš kurio atsiveria Douro upė su keliais tiltais. Pačiame sode yra „Solar Vinho do Porto“, kur galima prisėsti lauko kavinėje su kerinčiu vaizdu ir atsigerti Porto vyno.

2.Dom. Luis I tiltas, jungiantis Porto ir Gaia miestus. Dviaukštis tiltas nuo kurio viršaus atsiveria nepakartojamas vaizdas su upe ir Porto miestu. Nuo jo galima pamatyti Eifelio studento sukonstruotą tiltą. Verta nueiti po tilto apačią, portugališkai vadinama „Ribeira“ ir paskaunauti Porutgališko vyno. Nepatartina vaikščioti šia zona naktį, ypač jos mažomis gatvelėmis. Ši vieta laikoma viena iš pavojingesnių Porto vietų.

3.Porto vyno rūsiai, kurie yra kitoje Porto upės pusėje, Gaia. Rekomenduojama eiti į Taylors, nemokamas įėjimas, nemokamos gido paslaugos, duoda paragauti 2 rūšių Porto vyno (balto ir raudono), ir taipogi dirba lietuvė, kuri suteiks papildomos informacijos.

Daugiau straipsnių...

To paties autoriaus

Informacija yra pateikiama tik skaitant straipsnį


Taip pat skaitykite

Informacija yra pateikiama tik skaitant straipsnį


Mums visada galite parašyti:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

arba sekite mus:

     facebookicon