5 Manto įspūdžiai iš Chumphon - 3

Parašė Mantas . Paskelbta Chumphon

Narių vertinimas:  / 3
BlogiausiasGeriausias 

  • Chumphon
  • Chumphon
  • Chumphon
  • Chumphon
  • Chumphon

1

Chumphon|Artimiausias miestelis nuo Hua Hin – Chumphon ir jis yra už 300km. Kaip keliausim? Su mikriuku ir jų apsivalgiusiais šumacheriais vairuotojais nebenorim važiuot kol kas, tad nusprendžiam imti traukinuką ir tuo pačiu pasigrožėti pro šalį plaukiančiais vaizdais vaizdais.  Stotyje turim du variantus: važiuoti už pusvalandžio „super“ klase su oro kondicionieriumi už 36lt žmogui ARBA važiuoti už 1,5 val prastesniu traukiniu, bet tik 4lt žmogui. Kadangi mes kartais būnam skriagos, o ir šiaip pataupyt norim, nusprendžiam imti pigesnį variantą.. Nuo „super“ klasės traukinuko jis skiriasi tuom, kad oro kondicionierius atsotoja atidaryti langai, kas mums netgi geriau kadangi nelabai pernešame oro kondicionerius.  Jeigu lauke +35 laipsnių, tai parduotuvėje su  „kondyške“ ir +17, pasijauti kaip šaldytuve.

  • Chumphon

 

 

 

 

 

 

2

Belaukdami vėluojančio traukinio, smegenis šaldom ryškios spalvos gėrimėliais, kurie gražiai dažo liežuvį.

  • Chumphon

 

 

 

 

 

 

 

3

Kelionės trukmė maždaug 5 valandos (300km) su sustojimu vos ne kas 10 kilometrų kiekvienoje vietoje, kur tik koks namukas yra. Alkaniems tikrai neteks būti, nes kas 2 minutes per visus vagonus vaikšto bent 5 skirtingi maisto pardavėjai. Asortimentas gan platus: nuo Coca Cola, ryžių su vištiena, vaisų iki makaronų sriubos. Kainos kaip ir visur  1-3,5 litai.

  • Chumphon

 

 

 

 

 

 

 

4

Chumphon‘e susirandam viešbutuką, na vėlgi, meluoju, joks ten viešbutis, guest house geriausiu atveju. Pasidėję daiktus išlendam dar į miestą pavalgyt. Šį kartą t.y pirmą kartą nepataikom su maistu. Visad perkant maistą gatvėje 3 kartus pakartojam „Mai ped“ (neaštru) ir  5 kartus „No Spicy“ angliškai, šįkart kažkodėl nesuveikė šie stebuklingi žodžiai. Po pirmo kąsnio supratau, kad reikia ieškoti kažko kito pavalgyt. Pamačiusi maisto pardavėja, kad  nevalgau, matyt suprato, kame reikalas ir nulėkė atnešti dar litrą vandens. Maistas gatvėse nėra toks pavojingas kaip kartais rašo ar pasakoja žmonės, na suprask, jokios higienos ir t.t. Esam gyvi nors kelionėje valgom tik „gatvinį“ maistą ir dantis valomės su vandeniu iš čiaupo. Žinoma, jei norit, galit valgyti restoranuose ir baruose, kur mokėsit panašią kainą kaip ir Lietuvoje ir valgysit panašius kepsnius, bet ar dėl to verta trenktis 10000 kilometrų iki Tailando?

  • Chumphon

 

 

 

 

 

 

 

5

Taigi pavalgę dar vaisių nusiperkam, kokių matę ir kokių nematę, visgi smalsu paragaut. Ką tik nuskintų ličių 2 kilogramus nusiperkame už 2,5 lito. Pasidžiaugėm, kad ramus kambarėlis… iki 6 valandos ryto. Pasirodo šalia kažkokia muzikos mokykla ir nuo pat ryto barabanai ir t.t. Nuotraukoje, netoliese esantis „tortų” versliukas.

  • Chumphon

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 Visą pasakojimą galite rasti čia.

Mums visada galite parašyti:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

arba sekite mus:

     facebookicon